O nás

Ustelte si v natur posteli od firmy BogARTech s.r.o.  - postele na celý život...

Postele s úložným prostorem pro vás vyrábíme již  15 let a vytvořili jsme několik 100 realizací.

I když prvotním posláním firmy  jsou právě nábytkové kusy související s vybavením této klidové zóny, pro zručné řemeslníky není problém vyrobit z masivu také další sortiment: vestavěné skříně, konferenční a televizní stolky, obývací a předsíňové stěny nebo kompletní kancelářský nábytek.

Těžko uvěřit, ale ve své  době patřila postel k luxusu, jaký si mohly dovolit jen vyšší vrstvy lidí. Ti méně šťastní se museli spokojit se slámou nebo senem… Někdejší dřevěná bedna vystlaná zmíněnými přírodninami se postupně proměnila v současný dokonalý produkt se spoustou ergonomických zákonitostí, jež se postarají o to, aby náš spánek byl pohodlný a zdravý zároveň.  

Lůžko už navíc dávno nestojí  v obytné světnici, ale má svou samostatnou místnost, nejčastěji v podobě ložnice.

Materiály, z nich se dnes postele vyrábějí, jsou velmi rozmanité, ovšem kdo má rád tradici, určitě si zvolí dřevěný masiv. Lze z něho totiž vyrobit velmi různorodé produkty, country stylem počínaje přes univerzální klasiku až po moderní soudobý minimalistický design.

Vzhled samozřejmě umocňuje kromě vybraného stylu a dokonalého ručního opracování také zvolená dřevina: jinak bude vypadat smrk, jinak bříza, třešeň, buk, nebo exotické dřevo. Funkčnost  zase zaručí kvalitní rošty a matrace. Nejcennějším bonusem je, pokud si nejen postel, ale i další nábytek do ložnice, jako jsou noční stolky, komody a skříně, necháme vyrobit na míru: využijeme tak dokonale prostory, které máme k dispozici, a navíc máme jistotu, že získáme vybavení přesně odpovídající našeho naturelu.

Právě takovým stylem pracuje firma BogarTech: svým zákazníkům dokonce nabízí možnost podílet se na konečném vzhledu tohoto ručně vyráběného nábytku, vybrat si nejen jeho tvar, materiál, styl a povrchovou úpravu, ale i typ úložných prostor.

Díky široké paletě modifikací a celkové variabilitě výroby dovede firma uspokojit každé originální přání nejen co do designu, ale také celkové úrovně: o stabilitu jednotlivých prvků – včetně postelí – se postará kvalitní kování. 

Každou vámi vybranou postel vám privezeme po celé ČR na vámi vybrané místo a smontujeme. 

BogarTech s.r.o., Tedražice 84, 342 01
Tel.: 606 606 693

Tedražice 84
342 01
ičo:26410851
Dič:cz26410851
Zapsaná v obchodním rejstříku Krajským soudem v Plzni oddíl C vložka 18473

Kontakt

Natur postele
dřevěný nábytek ze šumavských lesů
BogARTech s.r.o.
Provozovna Tedražice 85
342 01 Hrádek u Sušice
tel. +420 606 606 693
e-mail: info@natur-postele.cz
web: www.natur-postele.cz

IČ: 26410851
DIČ: CZ26410851
vedeno u MS v Praze - C 197525